Виготовлення та встановлення вінірів

Вінір — це накладка товщиною близько 0,2 мм, яка встановлюється на зовнішню поверхню зуба.

Вініри — сучасний спосіб тривалої реставрації зуба. Виготовляються з діоксиду цирконію або спеціальної високоміцної кераміки. Для встановлення вінірів необхідне мінімальне препарування зуба, лише в разі диастем (проміжки між зубами) або патологічного стертя емалі можлива фіксація вінірів без попередньої обробки поверхні зуба.

виниры на зубы

Показання для встановлення вінірів

  • Дефекти форми та кольору зубів
  • Щілини між зубами
  • Відколи та тріщини емалі зубів
  • Опущені ясна (клиновидний дефект)
  • Патологічне стертя зубів

Протипоказання для встановлення вінірів

  • Відсутні жувальні зуби
  • Неправильний прикус
  • Пломби, що займають значну поверхню зуба
  • Зруйнована значна поверхня зуба

Які переваги вінірів?

Вінір – це тонка керамічна накладка. Раніше в стоматології робили так звану внутрішньо-ротову реставрацію. Тобто знімали пошкоджену емаль, пошкоджену ділянку зуба, зуб реставрували фотополімером прямо в ротовій порожнині, надавали зубу потрібну форму і колір. Але згодом така реставрація міняла колір і її потрібно було змінювати, особливо якщо це передні зуби.

Вінір – це позаротова реставрація, зуб обробляється під реставрацію та зліпок віддається в лабораторію для виготовлення керамічної накладки. Після цього, спеціальними цементами ця керамічна накладка приклеюється до зуба.

Основна перевага вініра – це високі естетичні показники. Мінімальна травматизація тканин зуба і максимальне збереження неушкоджених тканин зуба.

установка виниров

Часті запитання

Чи можна встановити вінір не обточуючи зуб?

Ні. Якщо є треми, діастеми (проміжки між зубами), то в будь-якому випадку необхідно зуб обточувати. Вінір не може бути просто приклеєний до поверхні зуба, повинна бути «сходинка» для правильного встановлення вініра.

Як довго прослужать вініри?

Довго. Не менше 20 років. Коли ми говоримо про зуби, то маємо на увазі коронку яку ми бачимо в роті, але існують ще тканини які оточують зуб, слизова, яку називають яснами, кістка яка знаходиться під яснами. З віком йде природний процес старіння тканин, кістка може просісти, ясна піднятися, відповідно оголиться та частина зуба, яка раніше не було видно. В такому випадку вінір необхідно буде замінити.

Якщо вінір зламався або сколовся, чи можливо це виправити?

Якщо вінір зламався або сколовся виправити його неможливо, необхідно виготовляти новий.

Чи боляче встановлювати вініри?

Абсолютно безболісно, ​​настільки ж безболісно як встановлення зубних коронок. Це безболісна звичайна стоматологічна маніпуляція.

Спеціалісти, які проводять

Встановлення вінірів

Переваги

Стоматології Осадчого

Розташування стоматології

Кількість операцій

Ми встановили 7000 одиниць вінірів за час існування клініки (з 2007 року).

dental care

Якість роботи

Лабораторії, з якими ми працюємо, використовують оригінальні високотехнологічні матеріали, за допомогою яких можливо створити натуральну або ультрабілу посмішку, яка буде радувати пацієнта довгі роки.

Запишіться на безкоштовну консультацію

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам в робочий час для узгодження часу візиту