Швидка стоматологічна допомога

Наші переваги:

Досвід роботи

Наш щелепно-лицьовий хірург Ігор Осадчий 17 років працював на травмпункті швидкої допомоги.

Хірургія

Спеціалізоване хірургічне відділення з операційною та передопераційною кімнатою.

удостоверение стоматолога

Реанімація

Можливість проведення реанімаційних заходів. У нас є ліцензія анестезіолога-реаніматолога.

У яких випадках варто невідкладно звернутися до стоматолога чи хірурга?

  • Гострий біль, підвищення температури, помітний набряк на обличчі, але найголовніше – це гострий зубний біль.

Які послуги стоматологія надає цілодобово?

  • Ми допомагаємо в режимі 24/7 коли необхідно: видалення зуба, розтин абсцесу, лікування травматичного перелому щелепи, при гострих пульпітах.

Хто проводить лікування в режимі 24/7?

  • Ми підтримуємо роботу в будь-який час доби таких лікарів: лікар-стоматолог, стоматолог-хірург, щелепної-лицьовий хірург.

Вартість лікування "по швидкій"

Видалення постійного зуба, від:
2800 грн.
Входить: анестезія, стерильний хірургічний набір, видалення зуба, пакет необхідних медикаментів після операції згідно рекомендацій лікаря, усі необхідні огляди та маніпуляції у разі необхідності, зняття швів (якщо вони були накладені)
Лікування гострого пульпіту, від:
2800 грн.
Входить: анестезія, стерильний набір, рентген-знімок, відкриття пульпової камери, введення лікарського препарату, тимчасова пломба.
Розкриття абсцесу, від:
2800 грн.
Входить: анестезія, стерильний хірургічний набір, операція з розкриття абсцесу, за необхідності — дренування абсцесу, призначення необхідних медикаментів після операції.
Первинна обробка ран обличчя, від:
2800 грн.
Входить: анестезія, стерильний хірургічний набір, медикаментозна обробка ран обличчя операція, накладання швів (за необхідності), призначення необхідних медикаментів після хірургічних маніпуляцій.
Лікування при переломі щелепи, від:
10 000 грн.
Входить: анестезія, стерильний хірургічний набір, ортопантомограма (панорамний знімок), шинування переломів, за необхідності — репозиція та фіксація відламків кісток, шинування зубів, медикаментозна обробка порожнини рота, накладання швів (за необхідності), призначення необхідних медикаментів після хірургічних маніпуляцій.

Часті питання

Як довго можна терпіти біль від зубів мудрості?

Біль від зубів мудрості – це періодично виникаючий біль, тобто захворювання хронічне, та, як правило, такий біль можна терпіти. Але, якщо на обличчі виник набряк, коли людина не може відкрити рот через це запалення, то в такому випадку, звичайно, варто негайно звернутися до щелепно-лицьового хірурга.

Чи можна прийняти якесь знеболююче до лікування?

Так, при гострому болю необхідно прийняти медикаменти з групи знеболюючих засобів, але будь-який медикамент може призначити виключно лікар при особистому огляді. Тим більше, що терміни надання невідкладної медичної допомоги у нас в клініці: 20-40 хвилин у будь-який час доби.

При переломі щелепи, протягом якого часу потрібно звернутися до хірурга?

При переломі щелепи до щелепно-лицьового хірурга варто звернутися негайно. Тому-що, друга фаза після травми щелепи – це гострий остеомієліт. Для лікування в такій ситуації будуть необхідні значно складніші процедури та маніпуляції.

Які маніпуляції виконує щелепно-лицьовий хірург при невідкладній допомозі?

Будь-які травми в області обличчя: різані, колоті, забиті рани на обличчі – це все відноситься до роботи щелепної-лицевого хірурга. Існує таке поняття, як ПХО – первинна хірургічна обробка і ми завжди готові її надати.

Лікарі, які надають невідкладну допомогу