Лікування зубів та ясен

Мабуть, кожна людина стикається з болем у зубах, з болем, що може виникати при жуванні їжі, з болем при вживанні гарячої або холодної їжі, з кровотечею ясен, з набряками ясен і так далі.

Інколи — це цілком нормально, а інколи — це важливий сигнал того, що варто негайно звернутися за допомогою до лікаря-стоматолога.

Ми ж, своєю чергою, готові надати кваліфіковану допомогу. Ми використовуємо сучасні методи діагностики, профілактики та лікування зубів та ясен. Без болю.

чистка зубов

Основні послуги стоматолога‑терапевта

 • Діагностика захворювань ротової порожнини
 • Складання плану лікування
 • Лікування карієсу – лікування каріозної порожнини зуба зі встановленням пломби або реставрацією зуба
 • Лікування пульпіту — лікування гострого зубного болю з пломбуванням каналів зуба
 • Лікування періодонтиту — ендодонтичне лікування зубних каналів
 • Лікування пародонтиту — кюретаж патологічних кишень навколо зубів, озонотерапія, ін’єкційна терапія
 • Ендодонтичне лікування хронічних захворювань періапікальних тканин
 • Реставрація зубів — відновлення тканин та форми зуба
 • Лікування стоматиту та гінгівіту
 • Професійна гігієна порожнини рота (видалення твердого та м’якого зубного нальоту)
 • Відбілювання зубів

Коли треба звернутися до стоматолога‑терапевта

 • При появі перших больових відчуттів у порожнині рота
 • При кровоточивості ясен
 • При появі неприємного запаху з рота
 • При зміні кольору зубів
 • При підвищеній чутливості зубів до кислого, солодкого, холодного, гарячого
 • При механічному пошкодженні зуба
 • Якщо сталося оголення кореня зуба (рецесія)
 • У профілактичних цілях 1 раз на 6 місяців.
лечение зубов

Лікування карієсу зубів

Карієс — це складний процес, що повільно розвивається у твердих тканинах зубів. Карієс зубів розвивається в результаті впливу негативних зовнішніх і внутрішніх факторів.

Як правило, захворювання починається безсимптомно та його, крім як на прийомі у стоматолога, важко побачити. Розвиток карієсу призводить до пошкодження твердих тканин зуба з утворенням порожнини в дентині (м’якій тканині зуба), а при відсутності лікування — призводить до запалення пульпи та періодонта. Ось тоді й починаються больові відчуття. Також, можуть з’явитися ускладнення. Вам варто пам’ятати про те, що при несприятливому перебігу карієсу є велика ймовірність втрати зуба.

У нас ви отримаєте кваліфіковану допомогу у лікуванні карієсу всіх типів, а він буває: поверхневий, серединний та глибокий. Дізнаєтеся можливі причини виникнення карієсу саме у вашому випадку. Отримаєте рекомендації про те, як можна запобігати розвитку карієсу.

Лікування пульпіту

Пульпіт — це запалення нерва всередині зуба. Найбільш часті ознаки пульпіту — це інтенсивний зубний біль вночі та біль, який посилюється під час прийому теплої або холодної їжі або рідини. Як правило, біль під час пульпіту настільки сильний, що терпіти його складно, навіть знеболюючі препарати можуть не допомагати.

В стоматології Осадчого використовується сучасне ендодонтичне обладнання для лікування кореневих каналів зубів провідних виробників, таких як MicroMega, Parkell. Це дозволяє нам всього за одне відвідування клініки без болю провести повноцінну обробку кореневих каналів зуба і підготувати їх до подальшого етапу пломбування ендодонтичними пастами.

чистка зубов

Вартість лікування зубів

Лікування карієсу, від:
500 грн.
Лікування пульпіта, від:
1700 грн.
Лікування пародонтита, від:
1000 грн.
Вектор-терапія:
4500 грн.
Професійна чистка зубів:
1600 грн.

Часті запитання при лікуванні зубів

Чому з’являється карієс зубів?

Причин виникнення та розвитку карієсу зубів дуже багато і сказати точно чому саме у вашому випадку утворився карієс на зубах може тільки стоматолог під час огляду.

До причин можна віднести: недостатню гігієну порожнини рота. Склад слини, при якому самоочищення зубів недостатнє. Звичайно, куріння та вживання наркотиків. Приймання антибіотиків у дитячому віці в період закладки постійних зубів, або зловживання продуктами із високим вмістом цукру.

Чим небезпечний карієс зубів?

Сам по собі карієс не є критично небезпечним, небезпечні його ускладнення. Найбільш поширене ускладнення це пульпіт – запалення нерва зуба. Можливий і відкол частини зуба при масивному ураженні карієсом. Стінки зуба стають тоншими та можуть відламатись навіть при невеликому жувальному навантаженні.

Які ознаки пульпіту?

До ознак запалення нерва зуба можна віднести безпричинний біль зуба, що сильно посилюється вночі. Біль в зубі, що довго не проходить після усунення подразника (холодної або гарячої їжі, повітря). Часто, під час пульпіту, пацієнт не може сказати, який саме зуб болить, біль може “віддавати” у зуби протилежної щелепи, в ділянку вуха та навіть в очі.

Як лікується пульпіт?

При зверненні до стоматолога, не зайвим буде провести алергопробу на анестезію, після чого лікар введе знеболююче у ясна. Через деякий час (коли почне діяти анестезія) лікар розкриє порожнину зуба де знаходиться нерв, обробить канали (видалить нерв, очистить стінки каналу, промиє канал та стерилізує його). Далі проводиться пломбування каналів та контрольний рентген-знімок.

Якщо не лікувати пульпіт?

Під час запалення нерва зуба біль настільки сильний, що терпіти його зможе далеко не кожна людина. Але навіть якщо ви почали приймати знеболюючі препарати, то рано чи пізно біль відновиться, але наслідки будуть набагато гіршими, а саме — запалення нерва перейде зовсім новий рівень, коли пульпіт переходить в періодонтит (запалення кісткової тканини навколо кореня зуба) або хронічне запалення нерва.

Лікарі, які проводять

Лікування зубів та ясен

Переваги

Стоматології Осадчого

Досвід роботи

Видалення зубів мудрості проводить щелепно-лицьовий хірург зі стажем роботи 25 років

Розташування стоматології

Кількість операцій

У нашій клініці було проведено 5000 операцій по видаленню зубів мудрості з 2007 року

dental care

Якість роботи

Значний успіх проведених операцій по видаленню зубів “мудрості”.

Запишіться на безкоштовну консультацію

При записі через сайт – знижка 10%

Або зателефонуйте нам +38 (098) 461‑99‑91