Імплантація зубів

Імплантація зубів

Ще 10 років тому імплантація була альтернативним методом лікування. Традиційно, при протезуванні відсутнього зуба, стоматологи пропонували мостовидний протез. Зараз же все навпаки, імплантація — це основне рішення, а ось, коли людина не хоче або не може дозволити собі імплантацію — тоді пропонується мостовидний або знімний протез, як альтернативне рішення. Іншими словами, імплантація показана всім у кого відсутній 1 або кілька зубів.

Зубний імплант — це штучний корінь зуба (що виготовляється з титану), який встановлюється в кістку (щелепу) на місце відсутнього зуба. Далі на нього фіксується зубна коронка через абатмент (невеликий перехідник між імплантом та коронкою).

Конструкція зубного імплантату складається з двох частин: самого імплантату та абатмента. Практично будь-яка людина рано чи пізно стикається з необхідністю видалення зуба.

Імплантація зубів

Що робити після видалення зуба

Можливі декілька варіантів 

Варіант 1. Залишити як є, тобто коли в зубному ряду буде відсутній один або більше зубів. Цей варіант, швидше за все, буде створювати складнощі у вигляді нахилу сусідніх (з відсутнім) зубів, висування зуба антагоніста, зменшенням ефективності роботи жувального апарату.

Варіант 2. Обточити два сусідніх зуба і зробити мостовидний зубний протез (так званий “міст”). Цей варіант був колись популярним. Однак, з появою можливості імплантації штучного кореня зуба, мостовидні зубні протези використовують все рідше. Основна причина необхідність обточування поруч стоячих (часто здорових) зубів і збільшення навантаження на них.

Варіант 3. Відновити втрачений корінь зуба за допомогою зубного імпланта. Це метод дентальної імплантації. Він показує добрі клінічні результати з вкрай низьким рівнем відторгнень. Відновлювати за допомогою імплантів можна як передні, так і задні зуби.

Імплант i-system

Завдяки своїй конфігурації і ексклюзивній поверхні i-mimetic дають можливість пацієнту уникнути будь-яких додаткових операцій і кісткових пластик

20000 грн

Імплант Straumann

Швейцарські зубні імпланти з багаторічною історією та величезним асортиментом матеріалів та рішень, що підходять майже для будь-якої клінічної ситуації.

22000 грн

Імплант ICX

Німецькі імпланти, які характеризуються високою якістю і універсальністю застосування, підходять в більшості клінічних випадків

14000 грн

Види імплантації зубів

Дентальна імплантація буває різних видів: одноетапна, двоетапна, субперіостальна та імплантація блейд-системами. Серед всіх різновидів найбільш ефективним та результативним є двоетапний метод.

Двоетапна імплантація зубів, основні етапи:

 • встановлення зубного імпланта (штучного кореня зуба)
 • встановлення формувача ясен (для правильного прилягання до майбутньої коронки)
 • зняття зліпків для виготовлення зубної коронки, що встановлюється на імплант
 • фінальна частина встановлення коронки на імплант.

Кожен випадок індивідуальний і разом з пацієнтом, виходячи з особливостей його клінічної ситуації і особистих побажань, ми спільно приймаємо оптимальний і результативний план лікування!

Часті запитання

Скільки служать зубні імплантати?

Деякі імпланти служать 5-6 років. Але якісні імпланти при відповідному догляді за порожниною роту “працюють” все життя.

Скільки часу потрібно на приживлення імпланта?

Імплант інтегрується в кістці від 2 до 6 місяців, в залежності від складності клінічної ситуації пацієнта та певних особливостей організму.

Чим відрізняються системи імплантів?

Системи імплантів відрізняються:

 • складом матеріалу з якого виготовлений імплантант (титан різних видів, оксид цирконію, суміш сплавів)
 • конфігурацією. Форма імплантанта (корневідна, система «плато», пластинчаста)
 • поверхнею імпланта (SLA, фосфат кальцію та інші)
 • з’єднанням абатмента з імплантом (шестигранник, конус, комбіноване і т.д.) в разі двоетапної імплантації, це з’єднання дуже важливо для довгострокового і стабільного результату.

Імпланти бувають одноетапні (негайне навантаження за допомогою встановленої коронки) і двохетапні, коли навантаження на встановлений імплантант здійснюється безпосередньо після остеоінтеграції.

Пацієнтам радимо системи які представлені на ринку більше 10 років, виробництво яких здійснюється в країнах з жорстким законодавством щодо виробництва виробів медичного призначення (Швейцарія, США, Німеччина, Швеція).

Підбір імпланта для пацієнта здійснюється виходячи з клінічної ситуації та особливих побажань пацієнта.

Які показання для установки імплантів?

 • Відсутність зуба (видалення при карієсу, гранульомах, запаленнях і т.д.).
 • Природна відсутність зубів (не було зачатків зубів).
 • Захворювання зуба не підлягають лікуванню (хронічний пародонтит, руйнування коренів і т.д.)

Які протипоказання до імплантації?

 • Психічні захворювання (шизофренія і різні її форми)
 • Захворювання крові (лейкемія, гепатит, остеопороз і інші)

Що входить у вартість імплантації?

У вартість імплантації входить хірургічний етап, який включає в себе первинну консультацію імплантолога, огляд пацієнта, хірургічне планування операції. При необхідності, планування імплантації за шаблоном. Включає планування ортопедичного лікування, саму операцію по імплантації, вартість імплантату, спостереження пацієнта в післяопераційному періоді.

Спеціалісти, які проводять

Імплантацію зубів

Переваги

Стоматології Осадчого

Досвід роботи

з 60-ма найбільш відомими системами дентальних імплантів

Кількість операцій

в нашій клініці встановлено 11 тис. імплантів за час її існування (з 2007 року)

Якість роботи

96,4% успішних імплантацій, включаючи складні випадки: крайова резекція НЩ – радикальне органозберігаюче оперативне втручання, у пацієнтів з групи ризику (діабет). Критична дистрофія алвеолярних відростків верхньої і нижньої щелеп.

Запишіться на безкоштовну консультацію

При записі з сайту – знижка 10%

Заповніть форму і ми зв’яжемося в робочий час для узгодження візиту.

м. Київ, вул. Січових Стрільців 37-41

osadchyclinic@gmail.com