Атипове видалення зубів (зуби мудрості)

Мало хто з пацієнтів знає, що операція з видалення «зубів мудрості» за складністю прирівнюється до операції з видалення апендиксу. А правильне видалення атипово розташованого зуба допомагає уникнути ускладнень, яких, на жаль, може бути достатньо багато.

удаление зубов

Чому варто видаляти "зуби мудрості"

Ми проводимо видалення атипово розташованих зубів мудрості будь-якого рівня складності. Застосовуємо спеціальний ультразвуковий ніж («пьєзотом»), який дозволяє суттєво підвищити точність роботи хірурга. Окрім цього, значно знижується ризик набряку та зменшується потрібний час для відновлення.

Несвоєчасне видалення зубів мудрості, як у дорослих, так і у дітей може призвести до викривлення зубного ряду, початку запальних процесів, інфікуванню та втраті поруч розташованих зубів.

Завчасна діагностика розташування і стану «сплячих» зубів, позбавить вас від зайвих турбот в майбутньому!

Вартість хірургічних послуг

Видалення зуба, від:
750 грн.
Входить: анестезія, стерильний хірургічний набір, видалення зуба, пакет необхідних медикаментів після операції згідно рекомендацій лікаря, усі необхідні огляди та маніпуляції у разі необхідності, зняття швів (якщо вони були накладені)
Атипове видалення зуба, від:
3500 грн.
Входить: анестезія, видалення зуба, стерильний хірургічний набір, пакет необхідних медикаментів після операції згідно рекомендацій лікаря, усі необхідні огляди та маніпуляції у разі необхідності, зняття швів
Пластика вуздечки губ і язика за допомогою лазера
1500 грн.
Входить: анестезія, стерильний хірургічний набір, операція з пластики вуздечки губи / язика за допомогою лазера, одноразова хірургічна лазерна насадка, пакет необхідних медикаментів після операції згідно рекомендацій лікаря, усі необхідні огляди та маніпуляції у разі необхідності.

Як проходить видалення зуба

Видалення зуба проходить після попереднього вивчення рентгенологічних досліджень (при необхідності комп’ютерної томографії), під місцевою анестезією або седацією (за бажанням пацієнта).

Після операції пацієнту призначається медикаментозне лікування. На 3-й день після операції проводиться контрольний огляд. Через 1 тиждень знімаються шви.

Варто пам’ятати про те, що несвоєчасне видалення зубів мудрості як у дорослих, так і у дітей може призвести до викривлення зубного ряду, запальних процесів, інфікування та втрати поруч розташованих зубів.

Часті запитання

Які причини видалення зубів мудрості?

Перша причина: якщо при прорізуванні зуба мудрості йому не вистачає місця, то він починає тиснути на поруч стоячі зуби, порушуючи тим самим анатомію всього зубного ряду.

Друга причина: найнебезпечніше в зубах мудрості це те, що вони можуть викликати запалення, приводячи до гострих захворювань таких як перикороніт, абсцес, флегмони.

Третя причина: навколо зубів мудрості можуть утворюватися фолікулярні кісти, – а це вже доброякісні пухлини, які не мають зворотнього розвитку – вони можуть тільки рости.

Навіщо видаляти зуб мудрості якщо він не турбує?

Для хірургічного втручання, такого як видалення зуба мудрості, необхідні медичні показання. Якщо ж зуб вас не турбує (ні фізично, ні естетично), якщо немає загроз поруч розташованим зубам, відповідно, показань для видалення зуба мудрості немає.

Діагностика перед видаленням зубів мудрості

Перед видаленням зубів мудрості як правило проводиться рентгенографія або компьютерна томографія (КТ зубів).

Наскільки безпечно видаляти зуб мудрості?

Іноді, своїм корінням зуб входить в нижньощелепний канал, де дуже близько знаходиться нерв. Поки зуб нерухомий, нерв не травмується. Коли починається видалення, можна травмувати судинно-нервовий пучок великого нерва, який проходить в нижній щелепі. Таке видалення повинно бути вкрай делікатним.

Ускладненнями при видаленні зуба мудрості може бути:

  • важка кровотеча
  • невралгія. Після невдалого видалення зуба мудрості пацієнт може страждати гострою невралгією
  • заніміння. У пацієнта може заніміти язик, щока, пів обличчя.

Атипове видалення зуба варто довірити висококваліфікованому хірургу з великим досвідом подібних операцій.

Чи можна видаляти вісімки під час вагітності?

Так, під час вагітності можна видаляти зуби мудрості. Якщо для видалення зуба є медичні показання, то вагітність не повинна бути та не є протипоказанням до видалення зуба.

Спеціалісти які проводять

Видалення зубів

Переваги

Стоматології Осадчого

Досвід роботи

видалення зубів мудрості проводить щелепно-лицьовий хірург зі стажем роботи 25 років

Розташування стоматології

Кількість операцій

у нашій клініці було проведено 5500 операцій з видалення зубів мудрості за час її існування (з 2007 року).

dental care

Якість роботи

значний успіх проведених операцій з видалення зубів “мудрості”. Мінімальна кількість ускладнень.

Запишіться на консультацію

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам в робочий час для узгодження часу візиту

    Відео про видалення зубів

    Коли і кому треба видаляти зуби мудрост

    Ускладнення після видалення зубів мудрості