Вирівнювання зубів

Ортодонтія — це виправлення прикусу (зубного ряду).

Ортодонтичне лікування показано людям з вродженим або набутим порушенням або деформацією зубного ряду. Найчастіше викривлення зубів це вроджений дефект, але бувають випадки викривлення зубів в наслідок травм, хвороби пародонтитом і т. д.

Выравнивание зубного ряда, ортодонт

Стоматолог-ортодонт

Раніше, вирівнювання зубів відбувалося за допомогою апарату «дуга Енгля». Цей апарат витягував або вирівнював прикус в тому положенні, яке задав лікар.

Через деякий час «дугу Енгля» перейменували у брекет-систему. Існують десятки брекет-систем, які застосовуються зі спеціальними тягами та розпірками для вирівнювання зубів. Тобто, брекети — це модифікований старий перевірений часом винахід.

Варто відзначити й те, що дуже часто ортодонтичне лікування не може обійтися без хірургічного втручання, саме цьому ортодонтія для нас це близька та цікава спеціалізація. Ми розуміємо ортодонтичне завдання не тільки як естетичне, але і як фізіологічне.

Ми активно в колегіальній зв’язці співпрацюємо з відомими ортодонтами Києва, такими як головний ортодонт України Дрогомирецька Мирослава та професор завідувач кафедри Ортодонтії НМУ Петро Семенович Фліс.

выравнивание зубов брекетами

Металеві брекети

Металеві брекети виготовлені з нержавіючої сталі, досить помітні.

11000 грн

выравнивание зубов брекетами

Керамічні брекети

Керамічні, або прозорі брекети, менш помітні на зубах ніж металеві.

15000 грн

выравнивание зубов брекетами

Сапфірові брекети

Сапфірові брекети виглядають найбільш непомітно та естетично.

20000 грн

Часті запитання

Коли треба звернутися до стоматолога-ортодонта

Найчастіше, це:

  • неправильний прикус
  • порушення зубного ряду
  • захворювання скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС)
  • треми, діастема

В якому віці потрібно звертатися до ортодонта?

Щоб уникнути проблем з прикусом ми рекомендуємо вперше проконсультуватися у ортодонта коли дитина досягла 7 річного віку.

Що таке вирівнювання зубів пластинками?

Зубні пластинки — це знімні апарати, які використовуються для вирівнювання зубів у дітей до 14-15 років. Ми можемо використовувати апарат, який тисне на зубний ряд, тим самим впливає на зростання щелепи.

Які є негативні наслідки носіння брекетів?

Якщо пацієнт не дотримується гігієни порожнини рота під час носіння брекетів і не відвідує ортодонта 1 раз на 2 місяці для чищення ротової порожнини, то у такого пацієнта з’являється висока ймовірність ускладнень у вигляді карієсу зубів.

Брекети наклеюються на зубну емаль і якщо зубна емаль не зовсім здорова, то існує ймовірність руйнування емалі. Це та ситуація, коли після знімання брекетів, зубний ряд стає рівний, а самі от зуби буває необхідно лікувати від карієсу.

Коли носіння брекетів не допоможе вирівняти зуби?

Кожній другій людині показано ортодонтичне лікування, але як показує практика половині цих людей для ефективності й стабільності результату необхідна консультація і допомога щелепно-лицьового хірурга (видалення зубів мудрості, аналіз чому є деформація прикусу і т.д.).

Спеціалісти, які проводять

Вирівнювання зубного ряду

Андрій Сенік, стоматолог-ортодонт
Ортодонт
Хирург-стоматолог Игорь Осадчий
Хірург-імплантолог
Переваги

Стоматології Осадчого

Досвід роботи

активно, в колегіальній зв’язці співпрацюємо з відомими ортодонтами Києва та України

Розташування стоматології

Беремось за складні випадки

оскільки дуже часто ортодонтичне лікування не може обійтися без хірургічного втручання, а ми спеціалузуємось на хірургії, то ортодонтія для нас це близька та цікава спеціалізація.

Запишіться на безкоштовну консультацію

При записі з сайту – знижка 10%

Заповніть форму і ми зв’яжемося в робочий час для узгодження візиту.