Вирівнювання зубів

Ортодонтія — це виправлення прикусу. Ортодонтичне лікування показано людям з вродженим або набутим порушенням або деформацією зубного ряду.

Найчастіше викривлення зубів це вроджений дефект, але бувають випадки викривлення зубів в наслідок травм, хвороби парадонтитом і т. д.

выравнивание зубов

Стоматолог-ортодонт

Раніше, вирівнювання зубів відбувалося за допомогою апарату «дуга Енгля». Цей апарат витягував або вирівнював прикус в тому положенні, яке задав лікар.

Через деякий час «дугу Енгля» перейменували у брекет-систему. Існують десятки брекет-систем, які застосовуються зі спеціальними тягами та розпірками для вирівнювання зубів. Тобто, брекети — це модифікований старий перевірений часом винахід.

Варто відзначити і те, що дуже часто ортодонтичне лікування не може обійтися без хірургічного втручання, саме цьому ортодонтія для нас це близька та цікава спеціалізація. Ми розуміємо ортодонтичне завдання не тільки як естетичне, але і як фізіологічне.

Ми активно, в колегіальній зв’язці співпрацюємо з відомими ортодонтами Києва, такими як головний ортодонт Києва Костянтин Миколайович Ліхота, головний ортодонт України Драгомирецька Мирослава.

Металеві брекети

Металеві брекети виготовлені з нержавіючої сталі, досить помітні

11000 грн

Керамічні брекети

Керамічні, або прозорі брекети, менш помітні на зубах ніж металеві

15000 грн

Сапфірові брекети

Сапфірові брекети виглядають найбільш непомітно і красиво

20000 грн

Часті запитання

Коли треба звернутися до стоматолога-ортодонта

Найчастіше, це:

  • неправильний прикус
  • порушення зубного ряду
  • захворювання скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС)
  • треми, діастема

В якому віці потрібно звертатися до ортодонта?

Щоб уникнути проблем з прикусом ми рекомендуємо вперше проконсультуватися у ортодонта коли дитина досягла 7 річного віку.

Що таке вирівнювання зубів пластинками?

Зубні пластинки – це знімні апарати, які використовуються для вирівнювання зубів у дітей до 14-15 років. Ми можемо використовувати апарат, який тисне на зубний ряд, тим самим впливає на зростання щелепи.

Які є негативні наслідки носіння брекетів?

Якщо пацієнт не дотримується гігієни порожнини рота під час носіння брекетів і не відвідує ортодонта 1 раз на 2 місяці для чищення ротової порожнини, то у такого пацієнта з’являється висока ймовірність ускладнень у вигляді карієсу зубів.

Брекети наклеюються на зубну емаль і якщо зубна емаль не зовсім здорова, то існує ймовірність руйнування емалі. Це та ситуація, коли після знімання брекетів, зубний ряд стає рівний, а самі от зуби буває необхідно лікувати від карієсу.

Коли носіння брекетів не допоможе вирівняти зуби?

Кожній другій людині показано ортодонтичне лікування, але як показує практика половині цих людей для ефективності і стабільності результату необхідна консультація і допомога щелепно-лицьового хірурга (видалення зубів мудрості, аналіз чому є деформація прикусу і т.д.).

Спеціалісти, які проводять

Вирівнювання зубного ряду

Переваги

Стоматології Осадчого

Досвід роботи

активно, в колегіальній зв’язці співпрацюємо з відомими ортодонтами Києва та України

Беремось за складні випадки

оскільки дуже часто ортодонтичне лікування не може обійтися без хірургічного втручання, а ми спеціалузуємось на хірургії, то ортодонтія для нас це близька та цікава спеціалізація.

Запишіться на безкоштовну консультацію

При записі з сайту – знижка 10%

Заповніть форму і ми зв’яжемося в робочий час для узгодження візиту.

м. Київ, вул. Січових Стрільців 37-41

osadchyclinic@gmail.com