Клінічний випадок - встановлення 5-ти імплантів

Скарги

Пацієнт скаржився на гноєтечу, рухливість зубів, неприємний запах з рота, біль.

Діагноз

Хронічний генералізований пародонтит в стадії загострення, часткова адентія зубів.

Лікування

Видалення пародонтитних зубів, заміщення зруйнованої кістки, встановлення 5-ти імплантів i-system, протезування.

Термін лікування

2,5 місяці.

Передісторія

До нас в клініку звернувся пацієнт з проханням складання плану лікування, оскільки лікування у пародонтолога в іншій клініці не дало бажаних результатів. Пацієнт скаржився на неприємний запах з рота, кровоточивість ясен, рухливість зубів та постійні больові відчуття.

Запропоноване нами лікування полягало в наступному: видаляємо вогнища запалення (видаляємо зруйновані тканини та зуби, які не підлягають лікуванню), зберігаємо та лікуємо ті зуби, які є умовно здоровими, зони з порушенням кісткової анатомії ми заміняємо кістковим пластичним матеріалом для створення естетичного контуру альвеолярного відростка. Іншими словами, вирівнюємо кістку для естетичного вигляду. Проводимо у зонах відсутніх зубів імплантацію з подальшим раціональним протезуванням.

Етапи лікування

01.

Консультація хірурга-стоматолога для постановки діагнозу та складання плану лікування.

Після того, як ми провели ОПТГ (рентген зубів) і КТ-дослідження, нами було запропоновано комплексне лікування складається з видалення 5-ти інфікованих зубів і зруйнованих тканин, проведення кістково-пластичних заходів в зонах дефектів, встановлення 5-ти імплантів.

02.

Нами була проведена операція з елементами кісткової пластики для закриття зруйнованої кістки та встановлення 5-ти дентальних імплантів системи плато виробника i-system (Швейцарія). Післяопераційне спостереження і реабілітаційні заходи.

Термін реабілітації склав 2,5 місяця. Результат операції видно на контрольному рентген-знімку: ми бачимо встановлені імпланти в зоні відсутніх зубів, зони заміщення кісткових дефектів кістково-пластичним матеріалом (демінералізована кісткова тканина).

03.

Через 2,5 місяця пацієнту було встановлено 7 коронок з діоксиду цирконію.

Також за бажанням пацієнта було встановлено ще один імплант системи плато виробника i-system (Швейцарія), для уникнення необхідності об’єднання своїх зубів мостоподібною конструкцією. На цей імплант встановлена коронка з діоксиду цирконію.

В результаті пацієнт отримав функціональні та естетично привабливі зуби на нижній щелепі.

Лікарі, які проводили лікування

Отримайте відповіді на свої питання

Запишіться на консультацію до хірурга-стоматолога Осадчого Ігора Олександровича