Імплантація зубів all-on-12 (all-on-6 + all-on-6)

Скарги

Біль в області раніше встановлених зубних коронок, відсутність кількох зубів, рухливість зубів, гноєтеча і запалення ясен.

Діагноз

Гострий генералізований пародонтит обох щелеп.

Лікування

Встановлення 12-ти коротких імплантатів системи плато, використання яких дає можливість повної реабілітації обох щелеп.

Термін лікування

Близько 3 місяців.

Передісторія

До нас звернулася пацієнтка зі скаргами на біль в області раніше встановлених зубних коронок, відсутність кількох зубів, рухливість зубів, гноєтечу та запалення ясен з проханням оцінити її стан та запропонувати способи лікування. При цьому, пацієнтка надала КТ-дослідження та висновок з іншої клініки в яку вона зверталася раніше.

Там (в іншій клініці) пацієнтці пропонували операцію по “нарощування” кісткової тканини і імплантацію за схемою all-on-4 або all-on-6 (встановлення єдиного моста з опорою на 4 або 6 імплантів для кожної щелепи та гвинтовій фіксації конструкції) при допомозі гвинтових імплантатів на які потім фіксується ортопедична конструкція. Прогнозований термін запропонованого лікування склав би від 8 до 12 місяців.

Побажанням пацієнтки було відновлення жувальної функції в максимально стислі терміни і з мінімальними ризиками ускладнень.

Ми ж, запропонували інший план лікування – встановлення 12-ти коротких імплантатів системи плато, використання яких дає можливість повної реабілітації обох щелеп відповідно до побажань пацієнта і планований термін лікування складе не більше 3-х місяців.

Етапи лікування

01.

Під час однієї хірургічної операції проведено: видалення всіх пародонтітних зубів, встановлення 12-ти імплантів, виконана кісткова реконструкція обох щелеп, проведена пластика м’яких тканин.

Тривалість операції склала 2,5 години.

Операція виконана під місцевою анестезією.

имплантация all-on-6 и all-on-6
02.

Операція по встановленню 12-ти коротких імплантів i-system, за допомогою яких ми уникли “нарощування” кістки. Ми використовували синтетичний кістково-платіческій матеріал для заповнення дефектів (западин в місцях пародонтитних зубів), іншими словами ми вирівняли контур кістки обох щелеп для більш естетичного вигляду майбутнього протезування на імплантатах.

Імпланти встановлені в такому порядку, щоб зубні мости були розділені. Майбутня ортопедична конструкція буде кріпитися до імплантів за допомогою безгвинтового конусного з’єднання імплант-абатмент, що виключає мікрорухливість протезних конструкцій, тим самим гарантує довговічність та стабільність досягнутого пацієнтом і лікарем результату.

Термін реабілітації складе 2,5 – 3 місяці. Результат операції видно на фотографії.

имплантация all-on-6

Лікарі, які проводили лікування

Отримайте відповіді на свої питання

Запишіться на консультацію до хірурга-стоматолога Осадчого Ігора Олександровича