Клінічний випадок - перевстановили імплант зуба

Скарги

Зубний імплантат потрапив у гайморову порожнину.

Діагноз

Проникнення стороннього тіла (імпланту) в верхньощелепний синус (гайморову порожнину).

Лікування

Операція з вилучення імплантату з одномоментним встановленням нового.

Термін лікування

Операція з вилучення імплантату з подальшим встановленням нового зайняла 1 годину.

Передісторія

До нас звернувся лікар з іншої стоматологічної клініки з їх пацієнтом. Там, під час встановлення імпланту на верхній щелепі, імплант проник в гайморову порожнину. Це сталося через невірно підібраний розмір імпланту та його некоректне встановлення.

Звичайно, ми прийняли цього пацієнта в той же день і провели видалення імпланту з анатомічної структури гайморової порожнини з її ревізією. Фактично, ми провели операцію гайморотомії, оскільки при видаленні імпланту у пацієнта був виявлений хронічний одонтогенний гайморит з порушенням слизової оболонки гайморової порожнини.

Етапи лікування

01.

Нашим щелепно-лицьовим хірургом Осадчим Ігорем Олександровичем, за результатами дослідження комп’ютерної томографії був складений план хірургічної операції по вилученню стороннього тіла з гайморової порожнини та одномоментним заміщенням імплантату.

02.

Була проведена операція з вилучення стороннього тіла, ревізія та медикаментозна обробка гайморової порожнини, встановлення нового імпланту відповідного розміру.

Час проведення операції: 1 година.

Повна реабілітація пацієнта пройшла за 5 днів. Тобто, через 5 днів пацієнт не відчував ніякого дискомфорту. І вже через 2 місяці ми приступимо до протезування зубів на імплантатах.

03.

Через 2 місяці після імплантації, було проведено протезування зубів коронками з металокераміки. В результаті пацієнт отримав функціональні і естетично привабливі зуби.

Лікарі, які проводили лікування

Отримайте відповіді на свої питання

Запишіться на консультацію до хірурга-стоматолога Осадчого Ігора Олександровича