Клінічний випадок - встановлення 8-ми імплантів

Скарги

Пацієнтка скаржилася на відсутність зубів верхньої і нижньої щелепи, неможливість посміхатися, відсутність адекватної жувальної функції.

Діагноз

Множинна адентія в районі верхньої і нижньої щелепи, вертикальна атрофія кістки верхньої щелепи, ретинований дистопований 28-й зуб.

Лікування

Операція по імплантації 8-ми імплантів без проведення синус-ліфтингу, з подальшим протезуванням на імплантатах.

Термін лікування

3 місяці.

Передісторія

До нас в клініку звернулася жінка 73 років за рекомендацією своєї сестри, яка раніше провела у нас лікування за допомогою дентальних імплантів.

У пацієнтки був негативний досвід стоматологічного лікування і страх болю, а також, страх довгої тривалості хірургічних маніпуляцій. Після попередньої консультації з хірургом-стоматологом з пацієнткою встановилася довіра і вона прийняла рішення провести хірургічну операцію. Провести всі хірургічні маніпуляції за один раз, з проханням не вилучати 8-й зуб що знаходиться у щелепі (зуб мудрості).

Етапи лікування

01.

Консультація хірурга-стоматолога для постановки діагнозу і складання плану лікування.

Після проведення ОПТГ (рентген зубів) і КТ-дослідження, виявлена множинна адентія в області верхньої і нижньої щелепи.

установка 8 имплантов
02.

Нашим хірургом проведена операція в різних зонах верхньої та нижньої щелеп по одномоментного встановлення 8-ти імплантатів системи плато виробника i-system (Швейцарія). Післяопераційне спостереження і реабілітаційні заходи.

Час проведення операції склав 1,5 години. Результат операції видно на контрольному рентген-знімку: видно встановлені імпланти в зоні відсутніх зубів.

Лікарі, які проводили лікування

Отримайте відповіді на свої питання

Запишіться на консультацію до хірурга-стоматолога Осадчого Ігоря Олександровича